3 причини купити додому мобільний кондиціонер

3 причини купити додому мобільний кондиціонер
Читать на русском

Підлоговий кондиціонер – краще рішення за менші гроші.

Фантазія інженерів побутової техніки часом дивує. Ми всі звикли до того, що кондиціонер – це складний пристрій, що складається з внутрішнього і зовнішнього блоку, що з'єднані магістраллю. Але на ринку представлений й інший варіант – мобільні кондиціонери.

Підлогові рішення так само ефективні, як і спліт-системи, але набагато простіші в монтажі. Консультанти інтернет-магазину техніки Eldorado допомогли нам розібратися в особливостях такого варіанту й розповіли, чому він популярний.

Просте встановлення

3 причини купити додому мобільний кондиціонер

За словами експертів, найчастіше клієнти купують мобільний кондиціонер в Elorado, бо його легко встановити: без фахівців, власними силами лише за кілька хвилин. Монтаж у цьому разі дійсно простий і складається з таких кроків:

  • виведення повітрогону на вулицю: через кватирку або отвір у стіні;
  • під’єднання до мережі;
  • вибір програми й запуск охолодження.

По суті, підлоговий кондиціонер – звичайний побутовий електроприлад, який можна використовувати в різних кімнатах і прибирати на зберігання, коли в ньому зникає потреба.

Під час активного сезону запис на встановлення звичайних спліт-систем у монтажників розтягується на місяці. Поки дійде до вас черга, може й літо минути, а мобільний варіант створить потрібну температуру вдома вже в день придбання.

Широка функціональність

3 причини купити додому мобільний кондиціонер

Деякі вважають, що мобільні рішення мають обмежені опції й дуже поступаються класичним системам клімат-контролю. І помиляються: це повноцінний кондиціонер із циркуляцією холодоагенту під тиском і високим ККД.

Такий пристрій може використовуватися і для охолодження, і для обігріву приміщення. Процес теплообміну відбувається на спеціальних повітряних радіаторах, при проходженні через які повітря нагрівається або охолоджується. Крім того, підлоговий кондиціонер може працювати:

  • як осушувач повітря, знижуючи загальний відсоток вологості. Накопичений конденсат збирається в спеціальному відсіку всередині апарату, тому його потрібно періодично зливати;
  • як вентилятор, просто заганяючи вуличне повітря до кімнати.

Рівень шуму від мобільних моделей прийнятний, зазвичай показники варіюються в межах 40–60 дБ. Їх можна використовувати і в спальних кімнатах, і в квартирах-студіях.

Вигідно для бюджету

3 причини купити додому мобільний кондиціонер

Ціна мобільного кондиціонера безпосередньо залежить від функціонала й бренду. Найчастіше вона рівнозначна аналогічній за продуктивністю спліт-системі. При цьому вартість встановлення звичайного кондиціонера становить 30–40 % від його ціни. Так, роботи з монтажу невеликої моделі для приміщення у 25 м2 стане вам від 1 500 до 2 500 грн за цінника в магазині у 6-7 тис. грн. Разом виходить приблизно 9,5 тисяч. Ось чому мобільний варіант придбати вигідніше.

Висновок простий: підлоговий кондиціонер – краще рішення за менші гроші.

Новини партнерів

На курортах України море прогріється до +23° С
Окупаційна "влада" на Донбасі масово закриває школи, виші та училища - Денісова