23 грудня у Харкові обмежать роботу транспорту: що буде перекрито

23 грудня у Харкові обмежать роботу транспорту: що буде перекрито
Читать на русском

23 грудня в Харкові відбудеться прощання з Геннадієм Кернесом. У зв'язку з траурними заходами буде обмежено рух на багатьох вулицях міста.

23 грудня під час прощання з Геннадієм Кернесом у Харкові буде перекрито рух по цілому ряду вулиць. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Харківської міськради.

Де буде перекрито рух транспорту?

З 5:30 до 14:00 23 грудня буде заборонено рух транспорту по маршруту руху спецколони, а саме: по пл. Благовіщенській, спуску Соборному, вул. Університетській, на ділянці від спуску Соборного до пров. Спартаківського, по пров. Спартаківському, пл. Конституції, на ділянці від пров. Спартаківського до пров. Мечникова, і по вул. Сумській, від пров. Мечникова до вул. Свободи.

З 6:30 до 8:00 буде заборонено рух тролейбусів по вул. Конєва, на ділянці від вул. Полтавський Шлях до вул. Малої Гончаровської, по вул. Малиновського, вул. Благовіщенській, пл. Благовіщенській, спуску Соборному, вул. Коцарскій.

З 6:00 до 13:30 буде заборонено рух тролейбусів по вул. Сумській, на ділянці від пр. Незалежності до пл. Конституції.

З 13:30 до 15:00 буде заборонено рух транспорту по вул. Сумській, на ділянці від вул. Скрипника до вул. Данилевського, по вул. Ярослава Мудрого та вул. Пушкінській, на ділянці від вул. Гуданова до вул. Омської.

Раніше APnews повідомляв, у Харкові почали підготовку до прощання з Кернесом: фото, відео.

Читайте також:

Новини партнерів

У Харкові оголосили траур по Геннадію Кернесу
Від трупів у шафі до відрізаної голови дочки: 5 найгучніших вбивств 2020 року в Україні