20-річний воротар "Зальцбурга" відбив три пенальті поспіль

Суддя двічі просив перебити 11-метровий.

В рамках чвертьфіналу Юнацької ліги УЄФА між собою зустрічалися молодіжні команди "Ліона" і "Зальцбурга". В ході матчу з кращого боку себе проявив кіпер австрійців Даніель Антош. Про це повідомляє APnews.

Інцидент стався на 10-й хвилині зустрічі, коли Антош на пару із захисником збили гравця "Ліона". Виконати пенальті взявся Флоран да Сільва, проте переграти Антоша у нього не вийшло. Правда, в штрафний майданчик гравці "Ліона" і "Зальцбурга" почали вбігати ще до удару, тому арбітр попросив перебити пенальті.

З другої спроби да Сільва знову спрямовував м'яч в лівий кут воріт, але Антош знову впорався з ударом. І знову суддя попросив перебити пенальті - на цей раз правила порушив сам голкіпер. Втретє французький талант спробував пробити в правий кут воріт. Але Антош і в цей раз відбив пенальті.

На подив, молодий голкіпер поводився дуже спокійно і майже не сперечався з суддею. Тому і дограв до кінця матчу, на відміну від свого румунського колеги. Зустріч, до слова, закінчилася з рахунком 4: 3 на користь "Зальцбурга". Але і Флоран да Сільва без забитого м'яча з поля не пішов.