19-річний московський блогер, який помочився на портрет ветерана, отримав чотири роки колонії

19-річний московський блогер, який помочився на портрет ветерана, отримав чотири роки колонії
Читать на русском

Хлопця відправили до виправної колонії загального режиму з позбавленням права робити пости в інтернеті.

Московський міський суд засудив до 4 років колонії 19-річного блогера, студента РДГУ Матвія Юферова, який зробив фотографію, як мочиться на стенд з портретом ветерана Другої світової війни.

Про це повідомляє APnews з посиланням на Telegram-канал московської прокуратури. Відомо, що такий термін йому дали за "осквернення символів військової слави Росії та приниження честі та гідності ветерана Великої Вітчизняної війни".

Хлопця відправили до виправної колонії загального режиму з позбавленням права займатися діяльністю, пов'язаною з розміщенням матеріалів в інтернеті, на п'ять років.

За даними слідства, 25 листопада блогер опублікував у своєму Instagram фото, на якому він мочиться на стенд у районі Ізмайлово, на стенді написано історію життя ветерана війни Анатолія Фролова та розміщено також його портрет.

Вчинок Юферова набув широкого розголосу в мережі після того, як скріншот цієї публікації розмістив у своєму Telegram-каналі засновник "Чоловічої держави" Владислав Поздняков. У Росії цей канал вважається забороненою екстремістською організацією.

У справі Матвія Юферова потерпілим виступив син ветерана — Сергій Фролов, обурений і ображений вчинком студента. Щоправда, відшкодування моральних збитків він вимагати не став.

Крім того, друг блогера, який і зробив скандальну фотографію, виступив у суді як свідок. Підтвердивши, що такий вчинок був.

Раніше Юферов встиг записати відео з вибаченнями, назвавши свій вчинок аморальним. Щоправда, це хлопцю не допомогло уникнути тюремного терміну.

19-річний московський блогер, який помочився на портрет ветерана, отримав чотири роки колонії

Раніше APnews повідомляв, на чоловіка, який "зигував" під час маршу націоналістів у день створення дивізії СС Галичина у Києві поліція склала адміністративний протокол. Проте сам "активіст" його підписувати відмовився та "покаявся" за зіпсовану картинку.

Новини партнерів

Під Запоріжжям медик продала сотні літрів "непридатної" крові, якої вистачило б 350 хворим – ОГП
У поліції розповіли, як безпечно відсвяткувати Новий рік - вдома, на вулиці чи під час подорожі