120 євро замість 1200: розмитнення "євроблях" може подешевшати в 10 разів

120 євро замість 1200: розмитнення "євроблях" може подешевшати в 10 разів
Читать на русском

Відповідний законопроект вже зареєстрували на сайті парламенту

Група народних депутатів фракції "Слуга народу" зареєструвала у Верховній Раді законопроект №3389 про зниження вартості розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією - "євроблях". Про це APnews повідомляє з посиланням на сайт парламенту.

Законом хочуть тимчасово - протягом 180 календарних днів з моменту вступу закону в силу - скасувати віковий коефіцієнт при розрахунку ставки акцизного податку для легкових, вантажних автомобілів та інших транспортних засобів.

Більш детально закон пояснив один з його авторів - нардеп "Слуга Народу" Євген Брагар в Facebook.

"За чинним законодавством розмір акцизу на дизельний автомобіль віком 10 років і обсягом двигуна 1,6 л становить 1200 євро, а за запропонованою законопроектом формулою - всього 120 євро, або в 10 разів менше! Такий механізм забезпечує справедливий розрахунок вартості розмитнення, коли, купуючи авто 2010 року випуску, майбутній власник не буде платити акциз в 10 разів більше, ніж власник авто 2019 ", - пояснив депутат.

Ці норми хочуть поширити і на ті транспортні засоби, які ввезли в Україну до вступу в силу цього законопроекту як закону.

Новини партнерів

"Плавця" з Гідропарку оштрафували на 17000 гривень через маску
Суд відправив Слончака під домашній арешт за напад на поліцейського