104-річна одеситка вакцинувалася від COVID-19 та планує поїздку за кордон до дітей та онуків

104-річна одеситка вакцинувалася від COVID-19 та планує поїздку за кордон до дітей та онуків
Читать на русском

Після першого щеплення жінка почувається добре, друге вона отримає через 21 день.

В Одесі щеплення проти коронавірусної інфекції отримала 104-річна Софія Цуркан, ставши мешканкою міста найповажнішого віку, яка пройшла вакцинацію.

Про це повідомляє APnews з посиланням на Департамент охорони здоров'я Одеської міської ради. Софія Цуркан є корінною мешканкою міста і все своє життя жила та працювала в Одесі.

Відомо, що жінка вибрала препарат Pfizer. Рішення приймалося на сімейній раді і оскільки близькі щепилися саме Pfizer, то і Софії Людвіговні зробили щеплення саме цим препаратом. Крім того, сімейний лікар також порадила жінці цю вакцину.

Вакцинацію жінка проходила вдома, до неї приїхала медсестра та лікар.

Як розповіла донька Софії Людвіговни, після щеплення мати почувається добре, у місці уколу немає ні почервоніння, ні припухлостей. Другу дозу вакцини жінка має одержати через 21 день.

104-річна одеситка вакцинувалася від COVID-19 та планує поїздку за кордон до дітей та онуків

До речі, у листопаді цього року 104-річна одеситка отримала закордонний паспорт. У Міграційній службі на оформлення закордонного паспорту одеську довгожительку прийняли за пільгами як людину старше 80 років.

Софія Людвігівна планує поїздку до Польщі. Вона має польське коріння, і бажає побувати на батьківщині своїх предків. До того ж у Варшаві живуть дві її доньки та онуки, яких вона дуже сильно хоче побачити. Ще сім'я хоче надати своїй матері повноцінну медичну допомогу, бо не можуть це зробити в Україні.

Раніше APnews повідомляв, вчені з'ясували, як вакцинація захищає українців різного віку.

Новини партнерів

В Україні виявляють лише 40% хворих на COVID-19 - Ляшко
На главу БЕБ Мельника направили скаргу до Кабміну за перевищення повноважень та порушення закону